how to make a site

Hotel ΠΡΠ

Hotel Spa i Restauracja

Hotel  ΠΡΠ  na kanale Youtube

Tradycyjny hotel i restauracja obecnie w budowie w Papigo, Zagori, Epiro w Parku Narodowym Vikos Aoos w Grecji. Z niecierpliwością oczekujemy, że magia będzie dla ciebie możliwa. Teraz dostępne apartamenty Kaliva lub Morfeas. Odkryj nasze atrakcyjne rabaty. Zapraszamy!

Już wkrótce

W tym roku wznawiamy pracę budowlane.

Nowy wygląd hotelu

Podróżny bedzie mógł się zrelaksować i odprężyć w jednym z 12 pokoi, korzystając ze wszystkich udogodnień, takich jak sauna, spa, bar, restauracja i recepcja z salą śniadaniową.

W budowie

Konstrukcja znajduje się w naturalnym środowisku o rzadkim pięknie, 3 budynki na działce o powierzchni 700 m2. Zbudowane według tradycji i stylu. W planach pokoje, spa i restauracja.

  • RAFTING - Nasz zaprzyjaźniony instruktor organizuje wspaniałe wycieczki piesze, konne czy rowerowe. Rafting w krystalicznie czystych wodach rzeki Voidomatis. Wskazówki dotyczące jazdy konnej, trekkingu lub wspinaczki. Czytaj więcej!
  • RESTAURACJA - Ci, którzy pomimo wszystko przyjadą, posłuchają jazzu. Będa się cieszyć rustykalną atmosferą. Wchodząc do restauracji miniemy oryginalny piec kamienny, który będzie używany do przygotowywania specjałów z grilla oraz pizzy. Będzie smacznie i dobrze! Czytaj więcej!
  • OFERTA - Stara grecka tradycja zawita do naszego hotelu i restauracji ΠΡΠ, nasza popołudniowa herbata będzie równie legendarna, jak tradycyjne przepyszne wypieki, które z nią podadzą. Nasza kuchnia to będzie fabryka smaków według starych rodzinnych przepisów z rejonu. Czytaj więcej!

Rezerwacja na 2018

Domek Kaliva

Tradycyjny dom z kamienia odnowiony w 2012 roku. Pokój dzienny, podwójne łóżko, kuchnia, kominek, łazienka, parking. Obfite i smaczne śniadanie. Cena za noc 60 €. Dodatkowa opłata za osobę trzecią to tylko 10 €. Nie ma dodatkowych opłat dla dzieci w wieku do czterech lat. Nie pobieramy dodatkowych opłat za żadne zwierzę domowe.

Hostel Morfeas

Hostel został zrekonstruowany w 2007 roku, nie tracąc przy tym pierwotnej formy. Dwuosobowe pokoje z kominkiem. Cena za pokój ze śniadaniem wynosi tylko 60 €. W ofercie przestronny salon. Niesamowite zniżki dla małych dzieci. Jeśli zdecydujesz się przyjechać do nas, to poproś o zniżkę.

Artur

Izydor Artur Barysiewicz, załozyciel firmy, od 2008 roku współwłaściciel oraz wiceprezes zarządu spółki. Odpowiedzialny za projekty, marketing i rozwój biznesu. Kontakt w Grecji +306989214079, w Polsce +48534151367

Spyridoula

Spyridoula Kaliakmani, współwłaścicielka, prezes zarządu firmy ΚΑΛΙΑΚΜΑΝΗ ΣΠΥΡΙΔΟΥΛΑ ΚΑΙ ΣΙΑ ΕΕ ΑΦΜ: 998165405, odpowiada między innymi za strategię, finanse, zarządzanie jak i rozwój. Kontakt w Grecji +306982804308.

Nasza firma

Możesz zarezerwować pokoje w apartamentach Morfeas (maksymalnie 24 osoby) lub kamienny domek Kaliva (2-3 osoby). Oferujemy atrakcyjne rabaty na apartamenty i imprezy takie jak rafting, trekking, jazda konna, wspinaczka i wiele więcej.

Hotel i restauracja ΠΡΠ jest jeszcze w budowie. Z niecierpliwością oczekujemy, że nasza magia będzie również dostępna dla ciebie. Obecnie oferujemy apartamenty Kaliva i Morfeas oraz luksusowe mieszkania w Ioannina.

PAKIET NA WAKACJE 2018!

Od 10 kwietnia do 26 września 2018. Zarezerwuj swój pobyt w hostelu Morfeas, 10 dni przed przyjazdem i zyskaj nawet 15% zniżki od naszej standardowej stawki. Minimalny pobyt dla oferty to trzy noce, wymagana jest przedpłata. Masz jakieś życzenia lub pytania? Zadzwoń +302653041868

© Copyright 2018 Hotel ΠΡΠ - All Rights Reserved